Küçük Esnaf

 Editörün Önerisi
Küçük Esnaf
Küçük Esnaf 0.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
İMDb 0.0
Dublaj
720P

 62276İZLENME

 0FAVORİ

Oğuzhan Koç'un müziğini yaptığı BKM'nin yeni komedi filmi sizlerle.. 2016 'ın iddaalı yerli komedi filmleri arasında geliyor..

 

2016 yerli filmler kategorisinde en çok beklenen filmlerden biri Küçük Esnaf izle dir. Film gişede beklenilenden daha fazla başarı elde etti.Genelde projelerde en yakın arkadaşları olan Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile birlikte çalışan İbrahim Büyükak, bu projesinde onlar olmadan da güzel projelere,filmlere imza atabileceğini gösterdi. Bu da kendine olan özgüvenini tazeleme açısından İbrahim'e güzel bi örnek teşkil etti. Umarız ileride daha başarılı projelere imza atmaya devam eder. Tabi ki bütün sinema severler gibi biz de bu üçlünün beraber rol aldığı Komedi Filmleri ' nin daha başarılı olduğu düşüncesindeyiz. Umarız üçünün beraber rol aldığı filmler yapılmaya başlanır.

 

Küçük Esnaf izle filminin konusu : Sıradan bir mahalle çilingiri olan Berhudar,babasının tefecilerden çektiği paradan habersizdir.Babası tefecilerin parasını ödeyemediği için kendini bi anda mafyaya 100 bin tl borçlu olarak bulur.Borcunu ödemek için çözümler üretmeye çalışırken yolu genç ve güzel bir bayanla kesişir.Ve sonunda daha da büyük bir çıkmazın içine girer.Böylelikle komedi dolu film bizi bekler.Küçük Esnaf İzle dikten sonra lütfen film ile ilgili görüşlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

 Tür: Komedi
Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
  BENZER FİLMLER