John Wick 3 için ilk ciddi adımlar atıldı!

John Wick 3 için ilk ciddi adımlar atıldı!

05 Aralık 2017

13130 Okunma

Usta aktör Keanu Reeves’in karizmatik bir tetikçiyi oynadığı serinin üçüncü filmi John Wick: Chapter 3’nin prodüksiyon öncesi sürecine başlandığı bildirildi.  Üçüncü filmin yapımcılığını üstlenen isimlerden David Leitch’in bir süredir Deadpool 2’nun yönetmenliği sebebiyle oldukça meşgul olduğu, Lionsgate’in ‘herkes görev başına!’ çağrısı ile filmin oyuncu seçimi sürecinin start aldığı, çekimler...

Usta aktör Keanu Reeves’in karizmatik bir tetikçiyi oynadığı serinin üçüncü filmi John Wick: Chapter 3’nin prodüksiyon öncesi sürecine başlandığı bildirildi. 

Üçüncü filmin yapımcılığını üstlenen isimlerden David Leitch’in bir süredir Deadpool 2’nun yönetmenliği sebebiyle oldukça meşgul olduğu, Lionsgate’in ‘herkes görev başına!’ çağrısı ile filmin oyuncu seçimi sürecinin start aldığı, çekimlere 2018’in bahar aylarında başlanacağı belirtildi. 

İlk iki filminin senaryosunu kaleme alan Derek Kolstad’ın Chapter 3’nin senaryosunu da tamamladığı, önceki filmlerde görev alan Chad Stahelski’nin üçüncü filmde de yönetmenlik koltuğuna oturacağı kaydediliyor. 

Yeni filmin hikayesinin New York – Tokyo – Kudüs üçgeninde geçeceği, Japonya’nın aksiyon filmleri efsanesi Sonny Chiba’nın da Chapter 3'de rol alabileceği iddia ediliyor. Merakla beklenen yapım, 17 Mayıs 2019’da gösterime girecek.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.